Oficjalne otwarcie nowej siedziby KORWiN Okręg Bielsko-Biała

Oficjalne otwarcie nowej siedziby KORWiN Okręg Bielsko-Biała

  W minioną sobotę, 28 marca w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste otwarcie biura posła do Parlamentu Europejskiego, a zarazem kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikke.


 

28 marca nastąpiło oficjalne otwarcie naszej nowej siedziby przy ul. Wzgórze 14 w Bielsku-Białej. Była naprawdę wspaniała atmosfera, bąbelki – tak jak obiecywaliśmy oraz skromny poczęstunek w postaci sałatek, przeróżnych ciastek i napojów… A co najważniejsze, było naprawdę sporo działaczy i sympatyków naszego ugrupowania. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, świetną atmosferę i doskonałe humory.

Uroczystość oficjalnego otwarcia biura swą obecnością zaszczycił min. mec. Tomasz Żuk – adwokat, mieszkaniec Pszczyny,który od wielu lat prowadzi własną Kancelarię Adwokacką w Tychach. Był między innymi obrońcą polskich żołnierzy oskarżonych o popełnienie zbrodni wojennych na terenie Afganistanu w miejscowości Nanghar Khel w głośnym procesie prowadzonym przed Wojskowym Sądem Okręgowym w Warszawie.

Biuro posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Korwin-Mikke znajduje się przy ul.Wzgórze 14 w Bielsku-Białej. Okręg wyborczy nr 27 obejmuje miasto Bielsko-Biała oraz powiaty bielski, cieszyński, żywiecki i pszczyński.

-Inicjatywa utworzenia biura europosła Janusza Korwin-Mikkego w tak doskonałej lokalizacji wyszła od jego asystenta krajowego, pana Marcina Kuśnierza, natomiast wszystkie prace związane z jego remontem oraz urządzeniem są wspólną pracą lokalnych działaczy i sympatyków. Dzięki świetnej współpracy ludzi zgromadzonych wokół idei konserwatywno-liberalnej mamy do dyspozycji idealne miejsce spotkań z mieszkańcami naszego okręgu wyborczego – mówi Prezes Okręgu Joanna Banaś.

Swoją obecnością zaszczycił nas także gość z krakowskich struktur KORWiNy – Michał Łenczyński.

Pełni pozytywnej energii – ruszamy naprzód!

Najbliższe spotkanie otwarte odbędzie się już w ten czwartek o godzinie 18:00.Rozpoczyna ono cykl cotygodniowych spotkań, na które bielscy działacze zapraszają wszystkich sympatyków Janusza Korwin-Mikkego.

02 0601-crop030504

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *